Fast & Furious The Game Test Drive

Fast & Furious The Game Test Drive dla iPhone

Szybkie i wściekłe wyścigi na iPhone

Fast & Furious The Game Test Drive jest już niedostępne do pobrania. Za to możemy pobrać najnowszą grę z serii Szybcy i Wściekli: Fast Five the Movie: Official Game.Fast & Furious The Game Test Drive to darmowa gra na iPhone, iPad oraz iPod Touch.... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • Bardzo dobre wrażenia z gry

Wady

  • Brak muzyki w grze

Bardzo dobry
8

Fast & Furious The Game Test Drive jest już niedostępne do pobrania. Za to możemy pobrać najnowszą grę z serii Szybcy i Wściekli: Fast Five the Movie: Official Game.

Fast & Furious The Game Test Drive to darmowa gra na iPhone, iPad oraz iPod Touch. Ścigamy się w niej w nielegalnych wyścigach, rodem z kultowego filmu "Szybcy i wściekli".

Fast & Furious The Game Test Drive od strony wizualnej prezentuje się bardzo dobrze. Samochody wyglądają bardzo realistycznie i podobnie jak trasa obfitują w detale. Sterowanie naszym pojazdem jest bardzo wygodne i dość proste. Kręcimy urządzeniem jak kierownicą, zwalniając i przyspieszając poprzez naciskanie odpowiednich pedałów na ekranie. Szkoda, że w trakcie jazdy nie gra muzyka, bo dodatkowo by to uatrakcyjniło rozgrywkę.

Stawką wyścigów w Fast & Furious The Game Test Drive, podobnie jak w filmie mogą być samochody. Jeśli wygramy, zdobywamy pojazd naszego oponenta. Przegrana jest równoznaczna z utratą naszego. W wersji Free możemy grać tylko z komputerem. Pełna wersja umożliwia rozgrywkę z innymi osobami poprzez WiFi.

Fast & Furious The Game Test Drive to ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników wyścigów. Dobre wrażenia z jazdy i ciakawy system rozgrywki to jej główne zalety.

Najczęściej pobierane Wyścigi na iphone

Fast & Furious The Game Test Drive

Download

Fast & Furious The Game Test Drive 0.4.4

Opinie użytkowników o Fast & Furious The Game Test Drive

Sponsorowany×